Illustration

Навіщо стартапу сертифікація PCI DSS?

29.08.2021
Ви - сучасна, успішна та зухвала особистість? А може ви – команда молодих, рішучих, освічених і нестандартно мислячих людей, для яких успішний стартап – не щось лякаюче, а мета, до якої ви йдете осмислено та послідовно? Ви вирішили створити мегауспішну компанію з новими та неймовірно цікавими продуктами чи послугами?
Перед вашим задумом вже вишиковуються в чергу інвестори, тому що ваш продукт зробить революцію на ринку? Ви бачите, що створили дуже вдалий стартап?
Ми щиро бажаємо успіхів вашому стартапу! А зараз ми розповімо, з чим ви неминуче зіткнетеся.
Ви зіткнетеся з потребою пройти сертифікацію за стандартом PCI DSS. І про це ми поговоримо у цій статті.
Ще на фазі розробки стартапу вам доведеться задуматися про те, яким способом клієнти купуватимуть ваші продукти чи послуги. Сучасні клієнти хочуть мати можливість розраховуватися за допомогою VISA, MasterCard, WebMoney, PayPal або криптовалюти.
Банк або платіжний шлюз, до якого ви плануєте підключити свій платіжний модуль, оголосить вам про те, що стартапу необхідно пройти сертифікацію PCI DSS.
У цій статті ми не будемо нагадувати, що таке сертифікація за стандартом PCI DSS, і для чого вона необхідна. Про це ви можете прочитати в наших інших статтях, наприклад: П'ять популярних питань про PCI DSS.
Просто усвідомте, що вимоги банку чи платіжного шлюзу – це не перешкода, а необхідність для вашого бізнесу. Маючи сертифікат PCI DSS та демонструючи його, ви будете викликати довіру у своїх клієнтів. А довіра дуже важлива у нашому світі, де панує жорстка конкуренція.
PCI DSS дозволить вам приймати платежі клієнтів безпечно, а ви будете спокійні, що ваш бізнес надійно захищений від хакерів.
Наша компанія IT Specialist проводить сертифікацію за стандартом PCI DSS на постійній основі. Протягом останнього року ми видали сертифікати для кількох десятків стартапів із України та Європи.
З чого розпочинається сертифікація PCI DSS?
Насамперед, ми запрошуємо клієнтів на первинну та абсолютно безкоштовну консультацію. Нам належить прояснити наступні аспекти вашого стартапу:● Яку кількість транзакцій планує провести стартап у перший рік роботи?● Чи є у вашого хостингу або хмарного провайдера атестат про те, що вони також пройшли сертифікацію PCI DSS?● Підготувати схему або діаграму комп'ютерної мережі стартапа.
До чого потрібно бути готовими розробникам стартапу в процесі сертифікації за стандартом PCI DSS?
Стандарт PCI DSS містить багато вимог щодо безпеки даних вашого стартапу.
Для проходження сертифікації необхідно виконати ці вимоги. Ви можете самостійно прочитати всі вимоги стандарту на сайті www.pcisecuritystandards.org. Але зазвичай люди, які займаються стартапами, дуже зайняті. Тож для вашої компанії ми проведемо безкоштовний тренінг. Наші фахівці нададуть детальну інформацію, проведуть необхідні демонстрації та нададуть відповіді на всі запитання.
Нагадаємо, що наша компанія має великий досвід із сертифікації стартапів. Маючи свій досвід, ми надамо вам деякі рекомендації, які необхідно виконати:● Стандарт PCI DSS вимагає щокварталу проводити зовнішнє сканування на вразливості, яке зветься ASV-сканування. У нас це сканування включено до послуги сертифікації. Якщо ваш стартап не містить серйозних уразливостей, звернувшись до IT Specialist, ви отримуватимете позитивні звіти про проведені ASV-сканування кожні три місяці.● Для стартапу необхідно провести тест на проникнення – пентест. Це необхідно, щоб переконатися, що ваш стартап не можна так просто зламати.● Частиною інфраструктури вашого стартапу має стати система збору та аналізу всіх подій, що відбуваються у вашій ІТ-інфраструктурі. Для цього необхідно передбачити окремий віртуальний сервер та вибрати програмний продукт, який реалізує цю функцію.● На всіх серверах, які входять до ІТ-інфраструктури стартапу, потрібно встановити систему контролю цілісності файлів. Існує кілька відомих рішень для цього завдання, ми рекомендуємо безкоштовну програму OSSEC.● У мережі стартапу повинна бути встановлена система виявлення та запобігання атакам. Тут існують комерційні та безкоштовні (open source) системи. Вибір залежить від розміру стартапу.
Це ключова та основна інформація, на яку необхідно звернути увагу під час проведення сертифікації PCI DSS.
Кожен стартап є унікальним, і у вас обов'язково виникнуть власні питання на тему сертифікації PCI DSS.
Наша команда професіоналів готова надати будь-яку консультацію та провести сертифікацію PCI DSS для вашого стартапу швидко, якісно та максимально комфортно.

Залишилися питання?

Заповни форму зворотного зв'язку, і наші фахівці нададуть консультацію найближчим часом.

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Made with