Наша команда

Illustration

Анатолій Журавльов

Директор департаменту аудиту та сертифікації платіжних систем

Аудитор PCI DSS, NIST CSF Lead Implementer, сертифікований спеціаліст з інформаційної безпеки, IT-інженер з 15-річним досвідом

Сертифікація PCI DSS - це не тільки виданий сертифікат, а й гарантія того, що організація турбується про своїх клієнтів в контексті IT-безпеки. Моя мета - допомогти підвищити загальний рівень IT-безпеки для організації та для її клієнтів в непрості часи, коли кіберзагрози неймовірно небезпечні і можуть зачепити кожного.

Illustration

Дмитро Петращук

Менеджер із розвитку бізнесу

Сертифікований аудитор PCI DSS, аудитор ISO 27001, NIST CSF Lead Implementer, експерт в області інформаційної безпеки з 20-річним досвідом, тренер, консультант

На мій погляд сертифікація згідно стандартів кібербезпеки, таких як PCI DSS, є важливим кроком на шляху розвитку будь-якого бізнесу. Сучасний світ висуває дуже високі вимоги до всіх учасників ринку, і тільки ті компанії, хто готовий дотримуватись високих стандартів якості і безпеки та бути взірцем для інших, заслуговує на почесне звання лідера своєї галузі. Задача нашого проєкту - показати, що сертифікація - це просто і вигідно.

Illustration

Олена Приймак

Проєктний менеджер

Спеціаліст із управління проектами з 10- річним досвідом

Проходження сертифікації PCI DSS для організації є підтвердженням рівня обізнаності в області ІТ-безпеки, піклуванням про своїх клієнтів та кінцевих користувачів. Наша задача – це максимальна допомога та консультування в питаннях відповідності стандарту PCI DSS з врахуванням вимог внутрішнього регулятора, надання комплексного пакету послуг для отримання сертифікату відповідності PCI DSS.

Illustration

Євгенія Коломієць

Керівник проєкту

Фахівець із управління проєктами напряму PCI DSS із 5-річним досвідом

Переваги в отриманні сертифікату PCI DSS – це, насамперед, захист конфіденційних даних та зниження репутаційних ризиків. Відповідати вимогам PCI DSS – це можливість підтримувати власних клієнтів самостійно, не вдаючись до допомоги третіх сторін, а також бути більш гнучким і швидко адаптуватися під нові виклики ринку. Моє завдання – створити всі умови для того, щоб проєкт був успішним і клієнт був задоволеним.

Illustration

Дмитро Рабчун

Провідний спеціаліст з оцінювання захищеності

Сертифікований етичний хакер, спеціаліст із тестування на проникнення, професіонал в області інформаційної безпеки з 5-річним досвідом

Сертифікація PCI DSS дає змогу компаніям систематизувати знання про власну ІТ-інфраструктуру, стан її захищеності та потоки даних.Успішне проходження сертифікації підтверджує, що дані користувачів надійно захищені, а інформаційна інфраструктура успішно протистоятиме широкому спектру кібератак.

Illustration

Олександр Куберський

Провідний маркетолог проєкту

Бізнес-консультант, дипломований психолог, сертифікований коуч

Коли я працював над маркетинговою стратегією проєкту GetPCI, то усвідомив, наскільки важливою є безпека при використанні банківських карток.Моя мета – розповісти про важливість сертифікації PCI DSS простою та доступною мовою якомога більшій кількості людей, які працюють у різних галузях бізнесу.

Illustration

Марина Ляшенко

Digital-маркетолог

Маркетолог, редактор, розробниця сайтів

Серед послуг GetPCI, як мінімум, відповідність стандарту PCI DSS потрібна більшості видів бізнесу по всьому світу. Це як страховка, що може врятувати не лише компанію, а і її клієнтів. Тож чим більше компаній будуть мати відповідні сертифікати, тим безпечніше для кожного буде користування послугами на цифровому рівні.

Illustration

Ольга Волик

Digital-маркетолог

Інтернет-маркетолог, дизайнер, редактор

PCI DSS - це золотий стандарт безпеки для всіх, хто працює з платіжними картками. Сертифікація PCI DSS - це ключ до впевненості в завоюванні довіри клієнтів. Мета PCI DSS - захист конфіденційності та запобігання крадіжці інформації про картки. Це особливо важливо з урахуванням все більш витончених кіберзагроз.

Made with