PCI PIN Security

Загальні відомості про PCI PIN Security 

PCI PIN Security Standard є документом додаткових вимог VISA, який визначає технічні та процедурні засоби контролю, які допомагають у безпечному управлінні, обробці та передачі даних PIN-коду власника картки під час обробки транзакцій з платіжних карток у режимі онлайн та офлайн у банкоматах та POS-терміналах.

Кому необхідно проходити аудит PCI PIN Security 

PCI PIN Security standard застосовується до всіх організацій та агентів-еквайєрів (наприклад, організації які виконують операції по введенню ключів і процесорами сертифікатів), відповідальних за обробку транзакцій PIN-коду.

Як часто потрібно підтверджувати сертифікацію PCI PIN Security 

Сертифікацію PCI PIN Security потрібно підтверджувати кожні два роки.

Результати від сертифікації на відповідність вимогам стандарту PCI PIN Security 

  Доопрацьований пакет нормативної документації в сфері інформаційної безпеки
  Заповнені й валідовані звіти Report on Compliance (RoC) і Attestation of Compliance (AoC)
  Сертифікат відповідності вимогам стандарту PCI PIN Security

 Етапи надання послуги 

 • Підготовка

   Підготовка до сертифікаційного аудиту включає в себе проведення попереднього аудиту для визначення поточного стану і надання рекомендацій до приведення процесів, технічних засобів та нормативної документації у відповідність вимогам PCI PIN Security.

 • Сертифікація

   1. Збір та аналіз організаційно-нормативної документації2. Аналіз процесів, пов'язаних із життєвим циклом PIN-кодів та процесів керування ключами3. Аудит відповідності системних компонентів клієнта вимогам стандарту PCI PIN Security:● Інтерв'ювання співробітників клієнта (третьої компанії у разі потреби) згідно з процедурою аудиту● Аналіз налаштувань та конфігурацій системних компонентів PCI PIN Security клієнта● Формування доказової бази відповідності клієнта вимогам стандарту PCI PIN Security4. Розробка звітних документів для банків-еквайрів і міжнародних платіжних систем Report on Compliance (RoC), а також Attestation of Compliance (AoC)5. Надсилання AOC консультантом до міжнародної платіжної системи VISA для підтвердження успішного завершення аудиту PIN Security клієнтом6. Надання сертифіката відповідності стандартам PCI PIN Security (у разі повної відповідності вимогам PCI PIN Security)

Компанія IT Спеціаліст проведе швидку, якісну та комфортну сертифікацію на відповідність вимогам стандарту PCI PIN Security для вашого бізнесу.

Замовте сертифікацію PCI PIN Security або поставте нам запитання. Наші експерти зв’яжуться з вами якомога швидше!

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Made with