Розробка нормативної документації ІБ

Загальні відомості про нормативну документацію ІБ 

Нормативна документація ІБ — сукупність описових документів (політик) та контрольних процедур (регламентів, процедур, стандартів тощо) деякої організації, що, відповідно, описують та визначають заходи із забезпечення та підтримання інформаційної безпеки в цій самій організації.

Кому необхідна нормативна документація ІБ 

Усім. Недостатньо впровадити технології захисту інформації — необхідно мати ще й політики, методики, регламенти та інструкції направлені на підтримання цих технологій. Крім того, лише самі технології захисту інформації не вирішують усіх проблем забезпечення кібербезпеки в організації. Завжди залишається людський фактор, вплив якого якісно розроблена нормативна документація ІБ спроможна зменшити.

Послуга розробки нормативної документації ІБ включає: 

Про розробці нормативної документації ІБ наші спеціалісти керуються зокрема передовими вимогами стандартів ISO 27001, PCI DSS, SWIFT CSCF, NIST.

    Аналіз існуючих процесів та технологій замовника.
    Розробку загальної політики інформаційної безпеки.
    Адаптацію існуючих нормативних документів замовника до відповідності вимогам/описам зазначеним у загальній політиці інформаційної безпеки.
    Розробку відсутніх політик, відповідно до вимог регулюючих замовника стандартів (ISO 27001, PCI DSS, SWIFT CSCF тощо).
    Розробку контрольних процедур (регламентів, процедур, стандартів тощо).

Компанія IT Спеціаліст має великий досвід у розробці нормативної документації ІБ

Маєте запитання щодо розробки нормативної документації ІБ? Напишіть нам, і ми з радістю надамо відповіді та проконсультуємо!

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Made with