Illustration

Сертифікація РСI DSS в Україні

01.08.2020
Представники різних бізнесів в Україні стикаються з тим, що їхнім компаніям необхідно пройти сертифікацію за стандартом РСI DSS.
Чим це зумовлено?
Останнім часом в Україні почала активно розвиватись ІТ-індустрія. Виникає безліч ІТ-проектів, таких як електронний банкінг, віртуальний банкінг, всілякі системи онлайн-платежів, інтернет-магазини тощо. Для кожного з подібних проектів дуже актуальним є питання забезпечення кібербезпеки.
Усі ці проекти та бізнеси так чи інакше включають у свою діяльність використання електронних грошей та обробку даних пластикових банківських карток.
Але перед тим, як ці ІТ-проекти почнуть приймати кошти за допомогою платіжних карток, вони повинні виконати основну вимогу компаній – лідерів ринку платіжних систем, таких як, наприклад, MasterCard Worldwide та Visa International. Ця вимога дуже проста – усі компанії, ІТ-проекти та ін., хто використовує у своїй діяльності банківські картки, зобов'язані відповідати стандарту РСІ DSS.
Стандарт PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) – це сукупність вимог щодо безпеки даних про власників платіжних карток, які зберігаються, передаються та обробляються в інформаційних інфраструктурах організацій.
Основна мета стандарту PCI DSS – це забезпечення безпеки мережевої інфраструктури та захист збережених даних про власників платіжних карток.
Виходячи з вимог міжнародних платіжних систем, виникає гостра потреба в сертифікації за стандартом РСI DSS для українського ринку.
Необхідність сертифікації за стандартом РСI DSS відчувають різні види бізнесу в Україні, і це факт!
Разом із цим фактом виникають питання:- Чи можна отримати сертифікат РСІ DSS в Україні?- Чи є в Україні акредитовані аудитори, які мають право проводити сертифікацію за стандартом РСI DSS?- Яку компанію вибрати для сертифікації РСI DSS – українську чи зарубіжну?- Як заощадити кошти та час під час проходження сертифікації?- Чи є в Україні компанії, які можуть не лише провести сертифікацію РСІ DSS, а й допомогти виконати всі вимоги стандарту?
У цій статті ми надамо вам інформацію про те, як справи із сертифікацією за стандартом РСI DSS в Україні.
Звернімо вашу увагу на найважливіше! У світі є досить невелика кількість компаній, які мають право проводити сертифікацію за стандартом РСI DSS.
Чому так?
Припустимо, що керівництво компанії прийняло рішення надавати послуги сертифікації за стандартом РСI DSS.
Для того, щоб компанія могла проводити сертифікацію за стандартом РСI DSS, вона повинна акредитуватися, а ключові співробітники зобов'язані пройти спеціальне навчання та скласти іспити.
Звичайно, ця компанія має довести, що має великий досвід роботи у сфері кібербезпеки. І цей досвід обов'язково базується на дотриманні етичних норм, і, як наслідок, компанія має досить задоволених клієнтів.
Така компанія обов'язково повинна мати страховку для захисту своїх клієнтів від будь-яких непередбачених ситуацій, які можуть виникнути в процесі надання послуг із сертифікації РСІ DSS.
Суму покриття страховки жорстко визначено – 2 мільйони доларів США. Не кожна компанія може дозволити собі мати таку страховку.
Такі серйозні вимоги призводять до того, що компаній, які відповідають цим вимогам та мають право проводити сертифікацію за стандартом РСІ DSS, не так вже й багато. У світі на даний момент налічується подібних компаній менше чотирьохсот. Причому близько 70% із них знаходяться на території США.
Це дані офіційного реєстру аудиторів РСІ SSC. Детальнішу інформацію на цю тему ви можете отримати тут.

В Україні ситуація така: кількість компаній, які можуть надати повний комплекс послуг для сертифікації за стандартом РСІ DSS, можна перерахувати на пальцях однієї руки.
Якщо в пошуковому вікні Google набрати "РСI DSS Україна" або "РСI DSS в Україні" - пошукова система покаже сайти, на яких є лише згадка про сертифікацію. На першій сторінці будуть одна-дві компанії, які пропонують послуги, пов'язані з сертифікацією РСІ DSS.
Багато компаній широко представлені в інтернет-просторі, але вони надають неповний комплекс послуг із сертифікації РСI DSS.
Що означає неповний комплекс послуг із сертифікації?
Насправді це виглядає так: замовник заплатить гроші за консультацію, але сертифікат РСI DSS він так і не отримає.
Причина дуже проста – багато компаній не представлені у списках акредитованих аудиторів. По суті ці компанії надають лише консультації на тему сертифікації за стандартом РСI DSS. Але замовникам потрібна не лише консультація. Замовникам потрібна консультація, сертифікація та подальший супровід у післясертифікаційний період. З чим можуть зіткнутися компанії, яким необхідно пройти сертифікацію за стандартом РСI DSS в Україні?
Представники бізнесу можуть зіткнутися з компаніями, які сприяють сертифікації за стандартом РСI DSS в Україні, але їх офіси, співробітники та аудитори знаходяться в США, країнах Європи або в РФ. В Україні у них є лише один-два представники, які працюють без офісу та займаються лише маркетингом.
Сертифікацію РСI DSS можна пройти за допомогою таких компаній. Але в більшості випадків на замовників чекають висока ціна, тривалі терміни проходження сертифікації, мовні бар'єри та нерозуміння особливостей та реалій українського ринку. Загалом, клієнт може зіткнутися з масою різних незручностей.
В Україні є можливість швидко та легко пройти сертифікацію за стандартом РСІ DSS.
Надійним партнером у такій важливій та відповідальній справі, як сертифікація за стандартом РСI DSS в Україні, стане компанія «ІТ Спеціаліст», яка дуже активно розвивається та зростає.
Важливо відзначити, що наша компанія успішно пройшла акредитацію і надає повний комплекс послуг із сертифікації РСI DSS в Україні. Офіс компанії знаходиться у Києві. Наші двері завжди відчинені як для старих, так і для нових клієнтів!
Наша особливість – це розуміння проблем українського бізнесу, специфіки локального ринку, уважне ставлення до замовника. За кожним нашим замовником закріплюється персональний консультант, який завжди готовий відповісти на всі запитання та надати повну інформацію про сертифікацію за стандартом РСІ DSS, а це дуже зручно!
Ми забезпечуємо максимально стислі терміни та гнучку систему оплати за проходження сертифікації за стандартом РСІ DSS.
Компанія «ІТ Спеціаліст» – лідер на ринку України у сфері сертифікації за стандартом РСI DSS.
В Україні є команда професіоналів, яка візьме на себе всі турботи та проведе швидку сертифікацію за стандартом РСІ DSS для вашого бізнесу. Причому будь-якого бізнесу: від невеликої туристичної компанії до великого банку чи торгової мережі.
Просто пам'ятайте, коли виникне необхідність пройти сертифікацію за стандартом РСI DSS в Україні.

Залишилися питання?

Заповни форму зворотного зв'язку, і наші фахівці нададуть консультацію найближчим часом.

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.

Made with