Дякуємо!
Ми зв'яжемося з вами найближчим часом
Повний комплекс послуг для сертифікації за стандартом PCI DSS
04.01.2020
Електронна комерція з величезною швидкістю набирає популярності у всьому світі. Але що відомо пересічному громадянину про електронну комерцію? Як відрізнити електронну комерцію від звичайної?
На інформаційних веб-порталах електронної комерції дають таке визначення: електронна комерція — це сфера економіки, яка включає всі фінансові та торгові транзакції, що здійснюються за допомогою комп'ютерних мереж, і бізнес-процеси, пов'язані з проведенням таких транзакцій.
Як зрозуміти, що підприємство займається електронною комерцією?
Можна заявити, що компанія займається електронною комерцією, якщо покупець зробив покупку товару чи послуги через веб-сайт без дзвінка та візиту до офісу.
Наприклад, купівля книги для дитини. Покупець побачив книгу на сайті та захотів подарувати її своїй дитині. Він заповнює найпростішу форму на сайті, куди вносить дані своєї банківської платіжної картки і таким чином здійснює оплату. А саму книгу він отримує у найближчому відділенні поштової компанії.
Або інший приклад - бронювання та оплата номера у готелі. Клієнт обрав необхідний номер, знову-таки, заповнив форму бронювання і оплатив свою бронь за допомогою банківської платіжної картки.
Це приклади електронної комерції.
Ваша компанія займається електронною комерцією?
Швидше за все, ви вже оцінили зручність цієї форми ведення бізнесу. І, звичайно, вам не потрібно пояснювати, ви це й так розумієте, що майбутнє саме за електронною комерцією.
Давайте заглянемо у мислення вашого покупця!
Покупець обирає товар чи послугу на сайті компанії.
Що хоче покупець?
Хіба він хоче їхати до вас через все місто для того, щоб зробити оплату у вашому офісі? Звичайно ж ні! Сучасні люди дуже зайняті!
Можливо, покупець хоче отримати рахунок-фактуру з банківськими реквізитами і піти до банку, щоб сплатити товар чи послугу? Теж ні! Це довго, а в банку може бути черга, кінець робочого дня, зрештою – вихідний. Сучасний покупець – це мешканець мегаполісу. Він дуже зайнятий і розпещений.
То чого хоче покупець?
Більшість покупців хочуть мати можливість розрахуватися за допомогою платіжної картки прямо на вашому сайті.
Оплата карткою є зручною як для покупця, так і для вашої компанії. Покупець має швидкий та надійний спосіб оплати свого замовлення. А для вашої компанії розрахунок карткою зменшує ризик. Імовірність того, що з готівкою щось станеться висока, а оплата за допомогою банківської платіжної картки цей ризик виключає.
У якому варіанті менше ризику: коли гроші за дорогий телевізор надійшли безпосередньо на рахунок вашої компанії або коли кур'єр відвіз телевізор клієнту, і повертається до офісу з готівкою?
Кур'єр може не довезти до офісу вашу готівку. Він може її втратити, може вкрасти, його можуть пограбувати. Готівка постійно перебуває під загрозою.
Виходячи з цього прикладу, оплата за товар або послуги за допомогою платіжної банківської картки вигідніша і безпечніша, ніж оплата готівкою.
Багато компаній, що займаються електронною комерцією, відмовляються від прийому готівки і повністю переходять на прийом платежів за допомогою платіжних карток.
Це відмінне рішення, але такі компанії неодмінно стикаються із двома проблемами.
Перша проблема – покупці, особливо в Україні, не дуже довіряють оплаті послуг чи товарів через інтернет.
Люди бояться шахрайства, бояться втратити свої гроші. Це факт, і його потрібно брати до уваги під час налаштування бізнес-процесів компанії.
Друга проблема – перед тим, як компанія підключиться до системи платежів та почне приймати гроші за допомогою платіжних карток, вона має виконати основні вимоги компаній – лідерів ринку платіжних систем, таких як, наприклад, MasterCard Worldwide та Visa International.
Ці вимоги вже пов'язані із безпекою електронних грошей. Visa і МasterCard мають одну мету – розрахунки за допомогою платіжних карток повинні бути безпечними.
Для цих двох проблем існує одне рішення – вашій компанії необхідно пройти аудит та отримати сертифікат на відповідність стандарту PCI DSS.
Що таке стандарт PCI DSS читайте в нашій іншій статті.
Коли ваша компанія матиме сертифікат відповідності стандарту PCI DSS, ваші клієнти можуть не побоюватися шахрайства з вашого боку та сміливо оплачувати товари та послуги вашої компанії прямо на вашому сайті за допомогою платіжних карток.
Без наявності у вашої компанії сертифіката PCI DSS банки не надаватимуть послуги з прийому платежів за допомогою платіжних карток. Це означає, що клієнти не зможуть розрахуватись за ваш товар чи послугу прямо на сайті, а це створить незручність для них, і, як наслідок, ви можете втратити частину своїх клієнтів.
Маючи сертифікат відповідності стандарту PCI DSS, ваша компанія може бути підключена до банківської платіжної системи без зайвих проблем.
У нашій практиці стався такий випадок. До нас звернулися представники невеликого інтернет-магазину із проханням допомогти їм отримати сертифікат відповідності стандарту PCI DSS.
Власники цього магазину вирішили брати платежі за товари від покупців через свій сайт. Для цього потрібно було підключити сайт магазину до платіжної системи великого українського банку.
Перше, що зробив цей банк – висунув обов'язкову умову! Інтернет-магазин має пройти сертифікацію за стандартом PCI DSS.
Банк дбає про гроші своїх клієнтів та про свою репутацію. Тому і вимагає, щоб інтернет-магазин був сертифікований відповідно до стандарту PCI DSS.
Для банку вкрай важливою є безпека на всіх етапах руху грошей. І лише наявність у компанії сертифіката PCI DSS може гарантувати цю безпеку.
Фахівці нашої компанії допомогли цьому інтернет-магазину виконати усі вимоги. За два тижні задоволений клієнт отримав сертифікат відповідності стандарту PCI DSS. Банк підключив його до своєї системи і бізнес запрацював.
Сертифікат PCI DSS відкриває вашій компанії двері у світ електронної комерції. Він гарантує вашим клієнтам безпеку.
Ще один приклад. Іноземній компанії терміново був потрібний сертифікат на відповідність стандарту PCI DSS. Представники цієї компанії звернулися до нашого офісу з проханням допомогти їм отримати такий сертифікат.
Дана компанія займається обслуговуванням заможних людей і надає послуги онлайн-замовлення лімузинів в Арабських Еміратах.
Клієнти такого сервісу потребують дуже серйозної безпеки своїх грошей. Вони хочуть бути впевнені в тому, що ця компанія надійна, їй варто довіряти, а їх персональні дані захищені від можливого шахрайства.
Інструмент підвищення довіри – це, звичайно, сертифікат відповідності стандарту PCI DSS.
Для цієї компанії процедура сертифікації за стандартом PCI DSS зайняла лише два тижні.
Як бачите на цих двох прикладах, сертифікат відповідності PCI DSS необхідний як великому бізнесу, так і малому.
Невеликі інтернет-магазини можуть пройти сертифікацію за стандартом PCI DSS онлайн. Для цього потрібно заповнити анкету.
Як це зробити?
Зареєструйтесь зараз на нашому порталі.
До нас звертаються різні компанії, що займаються електронною комерцією. Усіх без винятку цікавить ціна сертифікації за стандартом PCI DSS та кількість часу, необхідного для отримання сертифікату.
Ми впевнені, що вас також цікавлять відповіді на ці запитання. Телефонуйте нашим консультантам прямо зараз, і ви отримаєте повну інформацію про те, як пройти сертифікацію за стандартом PCI DSS.
Заповни форму зворотного зв'язку, і наші фахівці нададуть консультацію найближчим часом.